Ужгород

well

Наименование: 
ООО,Велл
ФИО: 
Товт Кристиан
Адрес: 
Україна, Ужгород, Проспект свободи 52
О нас/о себе: 

Компанія "Велл" була організована у формі товариства з обмеженою відповідальністю навесні 2000 року, в результаті багатопрофільної діяльності у сфері сучасних будівельних технологій. Основний акцент в діяльності компанії приділяється розвитку будівництва басейнів, фонтанів, саун та Газо-опалювального обладнання.

На сьогоднішній день «ВЕЛЛ» є однією з перших компаній які пропонують високоякісні, унікальні, екологічно безпечні матеріали для будівництва, ремонту та декору. Завдяки попередньому досвіду у сфері проектування та будівництва басейнів,фонтанів та саун компаній «ВЕЛЛ», на сьогоднішній день пропонує, виключно продукцію якісних європейських виробників. Довгі роки співпраці з партнерами дали змогу скласти одну з найбільших інформаційних баз даних виробників такої продукції. Професійний підхід до роботи дав змогу компанії «Велл» стати офіційними дистриб’юторами багатьох фірм на Україні.

Для розширення своїх комерційних інтересів компанія систематично бере участь в щорічній міжнародній виставці систем опалення, вентиляції, кондиціонування, санітарного обладнання та технологій з охорони навколишнього середовища "Aqua - Therm". А на четвертій виставці "Aqua - Therm Київ 2002" - компанія "Велл" зайняла I місце за найкращий стенд українського учасника і отримала головний приз - "Золотий монтажник 2002".

Зі складу в Ужгороді та в Києві можна придбати обладнання, комплектуючі та матеріали для басейнів, виробництва провідних європейських виробників: MTS Produkte (Німеччина), SPECK PUMPEN (Німеччина), INET (Чеська республіка), IML (Іспанія), MAX DAPRA (Італія), MAPEI (Італія), TERMOMAX (Угорщина), Drazice (Чеська республіка), Microwell (Словакія).

З повагою, директор ТОВ "Велл" Владислав Довбака.

Сайт: 
WWW.MAPEI-WELL.COM
Телефон: 
+380504321819
Список тегов

Опрос

Вход для участников

Rambler's Top100